Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Ogłoszenie

 

Otwarcie Placówek Oświatowych niewskazane – informacja PPIS w Tychach.

Mając na względzie trudną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pszczyńskiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach lekarz medycyny Pan Grzegorz Gołdynia  poinformował, że otwarcie palcówek dla dzieci i młodzieży uważa za niewskazane.

Przechwytywanie

 

Informacja ta jest dla nas bardzo ważna, a głos głównego specjalisty jednoznaczny, mówiący wyraźnie, że otwarcie placówek dla dzieci i młodzieży uważa za niewskazane.

Dlatego też informujemy Państwa, że placówki oświatowe na terenie naszej gminy pozostają zamknięte do 31.05.2020r.  

Zaznaczam, że termin ten może jeszcze ulec zmianie, ze względu na dynamicznie przebiegający rozwój zachorowań.

Nie jest to łatwa decyzja. Bez względu na rozwiązania, które podejmę wiem, że nie zawsze spotkają się one ze społecznym zadowoleniem. Jednak najważniejsze dla mnie, a zapewne i dla Państwa jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców – nas wszystkich.

Równocześnie informuję, że placówki oświatowe są  przygotowane na wznowienie działalności, lecz w bezpiecznym dla wszystkich terminie.

Wszystkie szczegółowe informacje o dynamicznie rozwijającej się sytuacji znajdziecie Państwo w placówkach oświatowych. Prosimy o stałe śledzenie komunikatów i kontakt z placówkami oświatowymi.

Proszę o wyrozumiałość.

Z życzeniami zdrowia

Jan Słoninka