Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Spotkanie z Pisarzem

 

Dnia 18.11.2019r. gościliśmy w naszym przedszkolu pisarza – Pana Wiesława Drabika. Autor ciekawych bajek dla dzieci opowiedział nam o swojej pracy. Były różne konkursy i zagadki, oraz mnóstwo nagród. Pan Wiesław zostawił nam również pamiątkowe wpisy w książeczkach. Dziękujemy za miłe spotkanie! :)

Więcej…

Kartki dla podopiecznych DPS w Pszczynie

Przedszkolaki wraz z paniami przygotowały piękne kartki dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie. Dzięki uprzejmości pani Darii kartki trafiły do osób starszych, które niezmiernie się ucieszyły. Dzięki temu na twarzach podopiecznych pojawił się uśmiech. W tym trudnym czasie jakim jest pandemia, bardzo ważne jest nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Cieszymy się bardzo , że przedszkolaki potrafią czynić dobro dla innych. Pamiętajmy, że dobro powraca. 

dps1

Więcej…

Teatrzyk

 

15.11.2019r. gościliśmy aktorów z Krakowa, którzy przedstawili dla nas spektakl, pt. “Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Razem z Dorotką przeżywaliśmy ciekawe przygody. Wspólnie z lewm pokonaliśmy niedobrą czarownicę, która ciągle zaśmieca okolicę!

Więcej…

Oceanarium

 

17.10.2019r. zawitało do naszego przedszkola Oceanarium! Mogliśmy w wielkiek kopule przenieść się w podwodny świat i poznać wiele ciekawostek na temat morskich stworzeń.

Więcej…

Jesienny Piknik 2019

 

15.10.2019r. odbył się Jesienny Piknik. Wspólnie z naszymi rodzicami wesoło bawiliśmy się na przedszkolnym placu zabaw. Były radosne tańce i konkurencje oraz rozstrzygnięto konkurs na największe warzywo/owoc i najdziwniejsze warzywo/owoc – wszyscy biorący udział zostali nagrodzeni. Panie oraz rodzice przygotowali dla nas niespodziankę – przedstawili dla nas “Rzepkę” Juliana Tuwima. Oczywiście na naszym pikniku nie zabrakło pysznego ciasta upieczonego przez mamusie oraz pieczenia kiełbasek.

Więcej…

stopka