Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Aktualności Gilowice

Zbiórka darów

 

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za okazanie serca i przyniesienie potrzebnych rzeczy dla Domu Seniora w Woli. 

Przyniesione produkty oraz wykonane kartki przez dzieci i pracowników z przedszkola we Frydku oraz dzieci z naszego przedszkola w ramach konkursu "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" zostały przekazane seniorom. 

W ich imieniu bardzo dziękujemy! 

fot4

 

Kadra 2022/2023

 Personel Oddziałów Zamiejscowych w Gilowicach w roku szkolnym 2022/2023:

Dyrektor:  Aneta Wojtala

Nauczyciele: 

Aneta Bystrzycka - wychowawca grupy "Biedronki" - 3-4 latki

Agnieszka Jagoda - wychowawca grupy "Motylki" - 5-6 latki

Sonia Libera - nauczyciel uzupełniający w grupach "Biedronki" i "Motylki"

Woźne oddziałowe: Jolanta Szałaśny, Magdalena Skarboń

Pomoc do dzieci: Marta Cetnarska

Język angielski: Bogumiła Kozik

Religia: Teresa Sochacka-Kabut

Logopeda: Teresa Stokłosa

Prośba

 

POMAGAMY-ZRZUTKA.PL

Razem dla Ukrainy – Gmina Miedźna na pomoc Miastu Partnerskiemu Zbaraż.
Nie zapominamy, sercem nieprzerwanie jesteśmy z Ukrainą.
Zbiórka pomocowa dotyczy naszego Miasta Partnerskiego Zbaraża.

Link do zrzutki założonej przez radnego naszej gminy Mateusza Moczulskiego: https://zrzutka.pl/68en8d

Opis zrzutki :
Wiemy, że wszystkim nam jest coraz trudniej z powodu trwającej wojny na Ukrainie. Wiemy także, że nie jesteśmy w stanie sprostać ogromowi zniszczeń tego kraju i codziennym, niekończącym się tragediom ludzkim. Jednak mamy nadzieję, że nasze grudniowe serca mimo naszych własnych trudów pozwolą ogrzać i wyleczyć tyle ofiar trwającej wojny, na ile pozwoli każdemu z nas nasza osobista sytuacja.
Przekazaliśmy już dwa transporty. Przewodniczący Rady Gminy Miedźna podczas listopadowego wyjazdu na granicę Ukrainy i przekazywania darów zbieranych dla Zbaraża przez gminne OSP poznał obecne potrzeby. Wszyscy mamy wyobraźnię i wiedzę, jak ta wojna przebiega. Znamy skutki, jakie niesie za sobą niszczenie infrastruktury energetycznej w okresie zimowym. Stąd na dzisiaj z uwagi na porę roku nasze miasto partnerskie Zbaraż prosi o piece wolnostojące, opalane drewnem. Do tego Ukraińcy niezmiennie potrzebują lekarstw, środków technicznych, medycznych i pomocy ratunkowej.
Pamiętajmy, że każda złotówka pomaga.
Już dzisiaj dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

 

Dyzur wakacyjny- informacja Pana Jana Słoninki ,Wójta Gminy Miedźna

 

Szanowni Rodzice Dzieci Przedszkolnych,

Pomimo, że tegoroczne wakacje są tuż za nami posiadamy już wstępny zarys organizacji pracy przedszkoli na rok 2023. W przedszkolach Gminy Miedźna w tym okresie śladem lat poprzednich, będą organizowane dyżury dla dzieci obojga rodziców pracujących. W każdym miesiącu wakacyjnym w 2023 r. dyżur będą pełniły trzy spośród sześciu przedszkoli. Dotychczas takie dyżury planowane były dla dwóch spośród sześciu przedszkoli.

Jednak
w sytuacjach, gdy liczba dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny była szczególnie wysoka – uruchamiano trzecie (dodatkowe) przedszkole i zwiększano liczbę oddziałów.

Więcej…

ASPE

 

Gmina Miedźna realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”

Celem projektu jest poprawa dostępności usług edukacyjnych dla uczniów/ uczennic o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dzięki wypracowaniu standardu świadczenia usług asystenckich w przedszkolach i szkołach na wszystkich poziomach prowadzących oddziały ogólnodostępne, z wyłączeniem szkół specjalnych.

 

stopka