Informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice,

Nowe rozporządzenie wprowadza regulacje prawne dotyczące zasad prowadzenia edukacji na odległość. W związku z tym na stronie intenetowej naszego przedszkola znajdą Państwo materiały do zabawy i edukacji z dziećmi w domu zgodne z obowiązującą Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego.
W zakładce DOMOWE NAUCZANIE znajdą Państwo pomysły na ciekawe zabawy, ćwiczenia oraz karty pracy dla dzieci podzielone na grupy: "Krasnoludki" oraz "Słoneczka". Nauczyciele na bieżąco będą wskazywali również, które zadania mogą dzieci wykonywać z kart pracy, które zabrali Państwo do domu.

Nauczyciele są do Państwa dyspozycji codziennie w godz. 8 - 13 pod swoimi prywatnymi numerami telefonów.

Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji pojawiających się na stronie internetowej naszego przedszkola.

Życzymy dużo spokoju i zdrowia Państwu i wychowankom.